Založ si blog

Voľby 30.09.2023

Pred nami sú voľby a týmto krátkym textom by som chcel zdôrazniť potreby ísť voliť, pretože mnohí na voľby nechodia z dôvodu, že nie je koho voliť, alebo sa jednoducho nezapájajú do deja spoločnosti a žijú si svojím prebudeným životom. Je to paradox, že sa práve prebudení ľudia majú vo zvyku nezapájať do volieb, pretože práve vtedy je o to dôležitejšie vyjadriť svoj názor, pretože kto to potiahne ak nie prebudení ľudia? Našou úlohou na Zemi je nielen sa duchovne prebudiť, ale aj pretaviť duchovné činy do hmoty. Voľby sú skvelým príkladom duchovného činu v hmote, pretože svoj vnútorný postoj pretavím v hmotný čin tým, že podporím určitú stranu, pretože nie je jedno, kto tam sedí. Reči typu „aj tak sú všetci na jedno kopyto“ sú jeden veľký nezmysel. Našou voľbou dokážeme zmeniť veľa a to zvlášť v dnešnej dobe, kedy nám ide doslova o zadok, či už ide o našu suverenitu alebo ekonomickú situáciu. Rozhodujeme o tom, či sa temnu, ktoré sa na nás valí zo západu, podarí zadrapiťť sa do nás svojimi pazúrmi a pevne nás zovrieť. Rozhodujeme, či budeme ako štát hájiť správne hodnoty alebo sa pchať do zadku Amerike a Únii a tým postupne strácať svoju suverenitu, či si tu pozveme migrantov a necháme si postupne zobrať našu kultúru, krásu národa, či budeme podporovať LGBT výplody tejto doby a necháme si úplne rozvrátiť spoločnosť atď atď… V dnešnej dobe ide skutočne o veľa, pretože všetky plány elít, ktoré sa na nás dlhé roky kuli, sú pripravené naplno sa spustiť cez bábky dosadené vo vláde.

Preto je dôležité voliť a to voliť tých, ktorí tu sú za záujmy Slovenska. Pretože to nie je o nejakej korupcii alebo intrigách, nám ide o zadok preto, že títo dosadení ľudia tu neprišli hájiť záujmy Slovenska a jeho občanov, ale počúvajú príkazy z vyšších miest. Prišli tu ako bábky pripravené plniť rozkazy, ktorými chcú dokonať premenu dnešnej spoločnosti na ich nový svetový poriadok. To znamená, že behom krátkeho času sa môžeme stať úplne nesebestačným štátom, ktorý bude podriadený vplyvu ideológií temných pánov. Nesprávnou voľbou sa môžeme dostať do pekných sračiek a pocítime to vo všetkých oblastiach našich životov. Preto je dôležité podieľať sa na vývoji budúcich udalostí. Otázkou je tiež, čo si ako spoločnosť zaslúžime a nakoľko budú voľby autentické, ako sme to videli v Amerike, a ako to môžeme už teraz vidieť napríklad na preferenciách “progresívneho slovenska“, o ktoré ledva niekto zakopne, ale falošné vyprodukované čísla ukazujú niečo iné. Bez ohľadu na to však je dôležité vyjadriť svoj názor a dať do toho potrebnú energiu. Určite to neberme tak, že aj tak to nebude lepšie alebo to nedajbože necháme na vesmír a Božiu spravodlivosť. Náš názor a jeho vyjadrenie je dôležité!

Koho voliť?

Ja osobne nesledujem nejako obzvlášť politiku a nemám prehľad o všetkých stranách, ktoré tam sú, no ako som písal, treba sa pozerať, kto je autentický a kto naopak háji záujmy západu. Niekto to tiež pomenúva tak, že si vyberáme cestu menšieho zla. Mne osobne intuícia hovorí voliť Smer, aj keď pre mnohých už len ten názov evokuje odpor a zdesenie. Ja vôbec netvrdím, že je to jediná správna voľba a vôbec nie, že je dokonalá, no popri intuícii mi to dáva zmysel aj logicky, pretože je potrebné vybrať niekoho, kto neháji záujmy americké, ale slovenské, resp. neháji záujmy progresívne, ale vlastenecké a zároveň je potrebné voliť toho, kto má čo najväčšiu šancu vyhrať. Aj keď je Fico aký je, nie je dosadený zvonku a o to ide. Keby som si mal vybrať stranu, s ktorou som na 100% spokojný a viem si ju predstaviť ako tú stranu, ktorá zastáva politiku, akú si predstavujem, neviem či sa tam taká strana momentálne nachádza. Preto je treba vyberať z toho, čo máme v ponuke. Možno sú dobré voľby spomedzi radov neznámych strán, no tie žiaľ v tomto štádiu nezískajú potrebné množstvo percent, a preto volím medzi stranami, ktoré majú reálnu šancu vyhrať, a ktoré ľudia poznajú, pretože práve tie budú voliť. To, že Fico je správna voľba nám napovedá už len to, koľko tisíce článkov bolo napísaných na jeho očernenie, resp. leží západu v žalúdku a to práve z toho dôvodu, že ho nemajú pod kontrolou. R. Fico je pre nás niečo poodobné ako pre Maďarov Orbán.

Obrovská mediálna ofenzíva

Nanešťastie sa tých tisíce negatívnych článkov a správ podpísalo na vedomí, resp. podvedomí obyvateľstva. Proti jeho osobe sa vedie obrovská mediálna masáž. Skalopevne sa do myslí uložila informácia, že Fico je mafián a musí ísť do basy, aj keď v drvivej väčšine ľudia nevedia prečo konkrétne, jednoducho opakujú to čo sa kričí zo všetkých strán. Keby skutočne vykonal všetko, čo sa tvrdí, už dávno by sedel, lebo po ňom idú ako po údenom. Nikoho teraz nechcem obhajovať, nie je žiadny svätec, len tvrdím, ako to skutočne je a mne ako človeku prebudenému k správnym hodnotám mi dáva táto voľba najväčší zmysel.

Politika je zvláštna oblasť, kde sa ľudia najjednoduchšie nechajú zmagoriť a najviac sa za svoj názor bijú do pŕs. Z nejakého dôvodu si myslia, že ich názor je nepriestrelný a zatvoria svoje vedomie pred iným názorom. Napríklad si osvoja názor, že dotyčný je zlý a len ťažko sa ich názor zmení. Taktiež sa ľudia riadia tým, čo dotyčný hovorí a nie tým, čo koná. Slová sú len slová, a práve v politike je to najzradnejšie. Alebo naopak počuli na dotyčného špinu, ale nevypočujú si čo na to hovorí dotyčný, neštudujú prečo a aké sú na to dôkazy. Tiež je dnes populárne voliť hocikoho iného len preto, aby nevolili Fica. Ľudia sú skutočne vymasírovaní médiami a nemajú logiku a už vôbec zdravé cítenie. Vďaka logike by si vyvážili misky váh a pomerne ľahko by prišli na to, kto aké ideológie zastáva a koho voliť. Tu tiež nastáva otázka, či si uvedomujú, ktoré ideológie sú nesprávne, alebo sú zmagorení mediálnymi správami, ale to už je iná téma. Ak si dotyčný myslí, že očkovanie bolo správne, že Rusko je zlé a ľudia by si mali sami vybrať pohlavie, tak sa samozrejme nie je o čom baviť. Takíto ľudia majú nulovú intuíciu, resp. zdravý sedliacky rozum a to sa zákonite prejaví aj vo volebných preferenciách. Vďaka intuícii totiž viem odhaliť, čo je dotyčný zač a či to čo hovorí vychádza skutočne z jeho presvedčenia, alebo si tým získava popularitu. Ľudia sa však riadia emóciami, čo so zdravým cítením nemá nič spoločné. Emócia je práve to, čo nás udržuje v tranze. Povie sa meno Fico, v nás sa spustí emócia, mantra, ktorú nám zasadili do povedomia a tam to končí. Píšem to všetko preto, lebo je to dôležité napísať, a aby som zdôraznil aké máme obmedzené vedomie minimálne čo sa týka politiky.

Rozšírme si obzory a vyberajme vnútorne, svojim cítením, alebo prinajmenšom podľa prísnej logiky ale hlavne nie emočne! Nenechajme sa ovplyvniť v rozhodnutí kvôli tomu, že sa necháme zmanipulovať peknými rečami niekoho, vykonštruovanou správou, alebo názorom ľudí z okolia. A hlavne všetkých prosím, nevoľte žiadne prehnité PS-ko! A nevoľte ani tých, ktorí sa podieľali na celom covidovom šialenstve, ktoré sa na nás páchalo a podporovali ho, tak na to nezabúdajte!

Ako to s nami bude?

08.10.2023

Prešiel týždeň od volieb na Slovensku a ďalší týždeň nám zostáva na zloženie vlády. Elity dostali úder pod pás od zdravo zmýšľajúcich ľudí tým, že v húfoch volili Smer a tak nedokázali pretlačiť svojho favorita PS na prvú priečku. Bol to pre nás obrovský krok k slobode, ale žiaľ nie definitívny. Ako bolo písané v predošlom článku, všetko teraz visí na [...]

Dôležité smerovanie Slovenska po voľbách

01.10.2023

Všetci zdravo cítiaci a zmýšľajúci ľudia cítili potrebu zapojenia sa do volieb v roku 2023. Nerozhodovalo sa predsa len o tom, kto najlepšie povedie tento štát, ale či sa Slovensko podriadi diktátu Bruselu a stane sa z neho nesuverénny štát presiaknutý prehnitými západnými agendami. Dobré hodnoty sa budujú dlho a ťažko a naopak tie zlé sa budujú až príliš ľahko a to [...]

Vedený svetlými nitkami

15.04.2023

Ľudský duch vedený svetlými nitkami je človek, ktorý sa snaží žiť na praobraz Boží. Nie snáď na priamy obraz Boha, lebo on tróni vysoko nad nami, no ako vzdialená podoba jeho Svetla a Lásky, ktorou on je. Je to človek, ktorý si nenechá diktovať rozumom, ale nechá sa viesť niečím netušením a nehmotným, čo bije v jadre jeho bytosti. Samozrejme, používa svoj rozum [...]

Izrael, Palestína, Hamas, bombardovanie, rakety, Pásmo Gazy

Hamas sa skrýva za civilistami. Odpálil rakety z humanitárnej zóny

07.12.2023 13:34

Teroristi z Hamasu odpálili niekoľko rakiet z tzv. humanitárnej zóny v Pásme Gazy.

Stanislav Kmeť

Zomrel bývalý rektor Technickej univerzity v Košiciach Stanislav Kmeť

07.12.2023 13:21

Profesor Kmeť bol významný slovenský pedagóg a vedec v oblasti stavebníctva, uviedla univerzita.

polícia, páska, vražda, smrť

Ohavný prípad na východe: Muž zakopal svoju matku v pivnici a rok za ňu vyberal dôchodok

07.12.2023 13:00

Polícia muža obvinila z podvodu i hanobenia mŕtveho. K informáciám o prípade sa polícia mala dostať vďaka pracovníkom pošty.

remišová

Remišová: Kaliňák si pri prvej príležitosti buduje tunel k absolútnemu ovládnutiu zbrojárskeho priemyslu

07.12.2023 12:06

Remišová poukázala na nenápadné zmeny troch zákonov v oblasti zbrojenia, zbraní a streliva a konflikt záujmov pre Kaliňákov biznis.

Daniel

Útržky poznatkov a právd o živote a bytí ako takom

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 88140x
Priemerná čítanosť článkov: 1728x

Autor blogu

Kategórie