Založ si blog

Dokedy Slováci?

Kedy nám skončia temné časy? Kedy skončí celé covidové šialenstvo? Po ďalšom lockdowne? Po ďalšej špajchli v nose, alebo dokonca v zadku ako to už začínajú robiť v Číne? Po jednej, druhej, tretej vakcíne? To čo sa deje je princíp varenej žaby. Ak dáte žabu do horúcej vody tak vyskočí. Ale ak ju dáte do studenej vody a budete ju postupne zahrievať, neuvedomí si postupnú zmenu teploty vody a nakoniec sa uvarí.
Táto metafora označuje neschopnosť ľudí uvedomiť si a reagovať na hrozbu lebo nepríde náhle, ale postupne sa zväčšuje. Postupne sa pritvrdzuje, aby si na to ľudia zvykali. Občas sa niečo povolí, uvoľní, aby mali ľudia pocit zdanlivej slobody. Je to psychologická hra. Kto to nevidí je naivný, alebo tupý. Inak sa to nedá povedať.

Bojuje sa s fiktívnou hrozbou, ktorá nie je hrozbou ani z pohľadu čísel, ani z pohľadu zdravého rozumu. Fiktívne čísla, fiktívne testy, fiktívne správy, fiktívny strach. Bojuje sa proti tomu tým, že sa ničia podniky a finančná samostatnosť ľudí. Tým, že si niektoré veci v obchode môžeme kúpiť a iné zas nie. Rúškom, ktoré spôsobuje postupnú depriváciu kyslíka a prináša choroby. Testami, po ktorých zázračne narastú úmrtia a spôsobujú dosť nezvyčajné vedľajšie účinky na to že sa len pošprtajú v nose. Ak sa máme testovať aby sme zistili či sme “chorí“ tak spravme hromadný celotelový röntgen obyvateľstva aby sme zistili či nemáme náhodou niečo zlomené. Keď sme pri testoch, nikto sa nezamýšľa prečo sa testy robia až z nosohltanu, aj keď je tam rovnaká sliznica ako keby to robili z nosa a nikoho netrápi prečo. Ďalšia výnimočnosť, ktorá sa deje len u nás. Nikde nie sú ľudia tak ponižovaní a vládou utláčaní ako na našom Slovensku. Sme oficiálny projekt britskej vlády. Musia sa z nás naozaj tešiť, veď kto by nechcel robiť pokusy s takým poslušným niekoľkomiliónovým publikom. Ale o týchto veciach už reportáž neurobia a tak ľudia o mnohých veciach čo sa naozaj dejú ani netušia. Môžu určitú informáciu vedieť tisíce jednotlivcov ale pokiaľ sa tieto informácie nedostanú do hlavného prúdu tak masy o tom nevedia, keďže zdroje ich informácie sú poväčšine len tieto vymývače mozgov. Asi im neprekysličuje mozog z tých rúšok.

Chcú nás očkovať vakcínou, ktorou vždy keď sa niekde začne očkovať, ľudia umierajú. O tom takisto žiadne zmienky. Deje sa to všade, nie je to žiadna anomália. Bude na nás celoplanetárne testovaná vakcína, ktorá ani nie je vakcína lebo funguje na inom princípe. Nikdy sa takto na ľuďoch nepoužívala vakcína, ktorá má schopnosť meniť ľudský genóm. Informácií je dosť, kto nevie a nechce vedieť toho už len nechať nech si dá aj 4 za sebou. Postupnými krôčikmi kráčame k ceste k zotročeniu a to všetko dobrovoľne pod zámienkou zdravia a ochrany. Iba rúško, iba obmedzenie hodín, iba zavretie obchodov, iba lockdown, iba ďalší „skríning“… Skrutky sa čoraz viac uťahujú. Všetko čo k tomu stačí je heslo „ochrana zdravia“ a ľudia sú ochotní pristúpiť na čokoľvek. A samozrejme vydieranie.

Čoraz viac ľudí si začína uvedomovať že tu ide o niečo iné. Prebúdzajú sa zo svojho sna že sa veci časom vrátia do normálu. Veď bodaj by, už je na to najvyšší čas. Už je to čoraz väčší výsmech ľuďom. Nečudoval by som sa ani tým testom zo zadku u nás. Robia si z ľudí už úplných debilov. Kopú si do našej dôstojnosti, skúšajú ako ďaleko nás môžu zatlačiť. Tak sa pýtam Slováci dokedy? Po všetkom čo vidíte okolo seba, všetky absurdnosti čo sa dejú, do očí bijúce dôkazy a konšpirácie ktoré sa všetky po jednej naplňujú.

To naozaj vám stačí heslo ochrana zdravia a vy sa podvolíte všetkému čo na vás vymyslia? Musíme sa prebrať z kómy. Niekde predsa musí byť kolektívna stopka kedy si ľudia povedia dosť. Len kde tá stopka je? Keď sa u nás začnú budovať koncentráky ako v Nemecku? Myslíte si že to je novinka? Všetky tieto veci boli v pláne ešte pred pandémiou len to nehovorili v televíznych novinách. A čo nezaznelo v masmédiách je hoax bez ohľadu na to akými faktami to je podložené. Testy na covid boli patentované dávno pred „pandémiou“. Svetová banka eviduje covid ako finančný projekt do roku 2025. Už v roku 2010 vyšla v nadácii Rockefeller Foundation správa o predikovanej pandémii, ktorá umožní národným vodcom rozšíriť svoju moc a zavedenie prísnych opatrení, ktoré by ostali aj po skončení pandémie. Európsky hromadný vakcinačný program je na ich stránke od roku 2018 a zhodou náhod sa zhoduje s aktuálnym harmonogramom. Tých nápovedí je ďaleko viac len sú skrývané pred očami verejnosti a označované za konšpirácie. Preto to nie je len o nejakom covide. Ide tu o viac, ale prvý krok je zobudenie sa zo sna. Zapojiť trochu viac mozgovej kapacity. Vidieť trochu ďalej ako za koniec nosa. Uvedomiť si, že tu kolektívnemu stopku držíme v rukách a kde ju postavíme je na nás. Ideálne by ju bolo dať ešte pred zrútením sa z útesu. Veľa ľudí sa prebúdza ale stále ich drží strach. Musím lebo zamestnávateľ, lebo pokuta lebo to a to. Sú to také ospravedlnenia svojej slabosti. Máme v rukách veľkú moc, ktorú si ani neuvedomujeme. Preto tie vyhrážky, sankcie a cenzúra. Oni dobre vedia, že keby sa ľudia zjednotili a postavili proti fašizmu ich plány by sa zrútili ako domček z karát. Veľa ľudí by aj chcelo len si myslia že sú jediní a tak držia hlavu dole. Vždy sa dá urobiť viac len sa musí naozaj chcieť. Poznať svoje možnosti, poznať svoje práva a hlavne si ich hájiť. Lebo ak si nebudeme chrániť zákony tohto štátu my, občania Slovenskej republiky tak kto? Lebo tí hore určite nie, tí robia pravý opak. Pošliapať tak veľa zákonov a zničiť finančne a mentálne tak veľa ľudí za tak krátky čas sa ešte nikomu nepodarilo. Ak každý musí zo sklonenou hlavou podstupovať všetky tieto cielené eliminácie tohto národa, tak to znamená že tu nie je žiadne východisko von pretože každý “musí.“ Sloboda nie je zadarmo. Po všetkých tých minulých režimoch je už naozaj načase povedať dosť. Dokedy budeme utláčaní? Dokedy to dovolíme. To je úplne prostá vec, ktorá by mala byť zrejmá každej ľudskej bytosti s aspoň kúskom vlastného uvažovania.

Do tretice?

07.06.2024

Ako už iste viete, v sobotu nás čakajú ďalšie voľby. Po úspešných parlamentných a prezidentských voľbách by bolo dobré zvoliť si správne aj v tých európskych. Veď predsa z Európskej Únie ide všetka liberálna špina a preto je dôležité aj tam mať zastúpenie ľudí, ktorí budú hájiť pronárodné hodnoty, chrániť práva občanov Slovenskej Republiky a zastupovať [...]

Zahorme!

18.05.2024

Nič v živote sa nedeje náhodou a útok na premiéra nášho štátu nie je toho výnimkou. Nad týmto človekom je totiž ochrana a to, že táto ochrana mohla byť takto prelomená, za to môže jedna vec. Špinavá liberalistická nenávisť šíriaca sa voči tomuto človeku! Bola to zhmotnená nenávisť šíriaca sa médiami a progresívcami. Temno dokázalo vďaka svojim prisluhovačom [...]

Nástroje rozvratu spoločnosti a deti ako budúcnosť národa (manipulácia mysle)

13.04.2024

Nachádzame sa vo vrcholnom bode besnenia temnoty, a preto môžeme zo všetkých strán pozorovať jej vyčíňanie. Deje sa to tak na všetkých poliach a v tomto článku popíšem niektoré masové metódy, cez ktoré je útočené na našu psychiku. Je viac než kedykoľvek dôležité byť na pozore pred týmito skutočnosťami a to najmä kvôli deťom, ktoré sú magorené touto dobou [...]

Jadrová ponorka / Kazaň / Kuba /

Ruská ponorka a bojové lode priplávali na Kubu, vítali ich domáci. Podľa USA nie sú hrozbou

12.06.2024 19:01

Zoskupenie predtým vykonalo cvičenie s použitím rakiet v Atlantickom oceáne.

parlament

Zaviesť by sa mohlo tzv. právo na opravu aj nové pravidlá pre diskutérov

12.06.2024 18:14

SNS tiež navrhuje zavedenie osobitných povinností pre prevádzkovateľov spravodajských webových portálov umožňujúcich diskusiu k článkom.

vlak, pardubice, zrážka, regiojet, nehoda

Inšpekcia: Rušňovodič RegioJetu bol oddýchnutý, návestidlo Stoj videl. Minister poprel informácie niektorých médií

12.06.2024 18:13

Minister dopravy Martin Kupka poprel informácie niektorých médií, že príčinou tragickej nehody bol nefunkčný zabezpečovací systém počas rekonštrukcie železničnej stanice v Pardubiciach.

Ukrajina stretnutie PHT070

Kmec: Slovensko podporí Ukrajinu pri jej obnove aj integrácii do EÚ

12.06.2024 18:00

Na Konferencii o obnove Ukrajiny v Berlíne Slovensko potvrdilo, že chce podporovať Ukrajinu v jej obnove a európskej integrácii.

Daniel

Útržky poznatkov a právd o živote a bytí ako takom

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 99644x
Priemerná čítanosť článkov: 1812x

Autor blogu

Kategórie