Založ si blog

Zahorme!

Nič v živote sa nedeje náhodou a útok na premiéra nášho štátu nie je toho výnimkou. Nad týmto človekom je totiž ochrana a to, že táto ochrana mohla byť takto prelomená, za to môže jedna vec. Špinavá liberalistická nenávisť šíriaca sa voči tomuto človeku! Bola to zhmotnená nenávisť šíriaca sa médiami a progresívcami. Temno dokázalo vďaka svojim prisluhovačom nabrať dostatočne na sile a takýmto spôsobom sa činiť v hmote. Rokmi trvajúca nenávisť vznášajúca sa „vo vzduchu“ sa prosto zhmotnila.

To, že sa mohlo niečo také udiať, je však veľkým varovaním pre nás všetkých! Varovaním, aby sme sa vyburcovali! Aby sme vnútorne zahoreli, vyžarovali svetlo a lásku, čím “prebijeme” liberalistický mor šíriaci sa v spoločnosti. V našej krajine žije veľké množstvo svetlých duší a keby všetci, alebo aspoň väčšina z nich bolo duchovne čulých a šírili svetlo do tohto sveta, táto udalosť by sa neudiala, pretože sila svetla by nedovolila zhmotniť tento temný plán.

Preto lenivosť a nezáujem už nemajú svoje miesto. Zahorme a staňme sa duchovne živými! Využime túto udalosť ako ponaučenie, varovanie a motiváciu znovuzrodiť sa na duchu. Nezabúdajme popri starostiach denného života, prečo sme prišli na túto Zem a v akej prevratnej dobe žijeme! Sme vyvolený národ! Majme to na pamäti a povstaňme! My musíme byť prví, odkiaľ vzplanie vlna Svetla, ktorá sa rozšíri do celého sveta! Preto sa tak krvopotne zlo snaží rozdeliť tento národ a zničiť každé svetielko nádeje. Nedovoľme to!

Vysielajme modlitby za uzdravenie nášho pána premiéra a za to, nech tento národ povstane a vzplanie v ňom duchovný plameň, ktorý čaká na to aby zahorel v krásnych dušiach žijúcich v tomto národe.

Daniel

Do tretice?

07.06.2024

Ako už iste viete, v sobotu nás čakajú ďalšie voľby. Po úspešných parlamentných a prezidentských voľbách by bolo dobré zvoliť si správne aj v tých európskych. Veď predsa z Európskej Únie ide všetka liberálna špina a preto je dôležité aj tam mať zastúpenie ľudí, ktorí budú hájiť pronárodné hodnoty, chrániť práva občanov Slovenskej Republiky a zastupovať [...]

Nástroje rozvratu spoločnosti a deti ako budúcnosť národa (manipulácia mysle)

13.04.2024

Nachádzame sa vo vrcholnom bode besnenia temnoty, a preto môžeme zo všetkých strán pozorovať jej vyčíňanie. Deje sa to tak na všetkých poliach a v tomto článku popíšem niektoré masové metódy, cez ktoré je útočené na našu psychiku. Je viac než kedykoľvek dôležité byť na pozore pred týmito skutočnosťami a to najmä kvôli deťom, ktoré sú magorené touto dobou [...]

Choďte voliť vlastenci!

04.04.2024

Šiesteho apríla nás čaká druhé kolo prezidentských volieb a opäť máme možnosť upevniť si svoju pozíciu dobra okrem parlamentu aj v prezidentskom paláci. Avšak na to, aby sa to podarilo, musíme ísť voliť! Reči typu, “voľbami aj tak nič nezmeníme” už hádam aj stratili na sile po tom, čo sme mohli vidieť pri parlamentných voľbách a to, že to zmysel má! Rok [...]

Lučenec, kúpalisko

Hygienickým požiadavkám na kúpanie nevyhoveli 4 vodné plochy a jedno kúpalisko

12.07.2024 17:17

Hygienickým požiadavkám na kvalitu vody na kúpanie nevyhoveli vzorky odobraté v piatich prírodných vodných plochách.

nina polakova portret

Šimkovičovej sa nepáči, že Drlička odvolal šéfku baletu bez jej vedomia a žiada vysvetlenie

12.07.2024 16:03

Poláková ako jedna z mála v roku 2022, po odvolaní Mateja Drličku z postu generálneho riaditeľa, neodstúpila zo svojej funkcie.

Suchoj SuperJet 100

V Rusku spadlo dopravné lietadlo bez cestujúcich, trojčlenná posádka zahynula

12.07.2024 15:49, aktualizované: 16:20

V lietadle neboli pasažieri, stroj sa zrútil pri skúšobnom lete po oprave.

Lipšic

Ústavný súd dal Lipšicovi za pravdu. V kauze kritiky diskriminačných žalôb súdy porušili jeho práva

12.07.2024 15:23

Celý spor sa týka diskriminačných žalôb, ktoré v minulosti podalo na štát množstvo sudcov bežných súdov vzhľadom na výrazne vyššie platy sudcov bývalého Špeciálneho súdu.

Daniel

Útržky poznatkov a právd o živote a bytí ako takom

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 101559x
Priemerná čítanosť článkov: 1847x

Autor blogu

Kategórie