Založ si blog

Má zmysel prebúdzať neprebudených?

Ľudia sú dnes rozdelení na prebudených a neprebudených. Na tých, ktorí žijú v matrixe vytvorenom spoločnosťou a nemajú páru o ničom, čo je mimo ich bubliny. Sú to tí, ktorí žerú celý Covid podvod, a keby sa povedalo, že sa Covid šíri cez vlasy, mnoho z nich by sa dalo dohola. Potom sú tu ľudia zdravého myslenia, ktorí sú zásadne proti týmto nezmysleným výstrelkom v spoločnosti a miesto tupého poslúchania všetkého, čo sa povie, sú schopní vlastného uvažovania. Majú širší záber poznania, uvedomujú si, že sme súčasťou hry mocných elít…V podstate sa delíme na ľudí čistého ducha a ľudí, ktorí žijú v strachu a sú pevne pripútaní len na hmotné, nie sú schopní vzhliadnuť na niečo vyššie, nie sú schopní vyciťovať čo je správne a už vôbec nie v sebe prebudiť skutočnú vieru v dobro a v Boha. A celá táto plandémia a všetko okolo toho slúžilo na to, aby sa každý prejavil, aký je. Či je dieťa svetla, alebo otrok hmoty, temnoty.
Niektorí sa môžu pýtať sami seba, či má zmysel týchto ľudí prebúdzať. Stojí za to im vysvetľovať, že to čo sa deje v spoločnosti neslúži na našu ochranu, ale zotročenie, že nás ovláda satanská elita, že tu prebieha súboj o naše duše, že všetko čo považujeme za pravdu je podvod? Odpoveď je áno aj nie, resp. je správne a potrebné prebúdzať tam, kde to má zmysel.

Nie je správne nesnažiť sa podeliť o svoje vedenie s tým, že však každý mal možnosť hľadať pravdu. Áno, každý mal možnosť hľadať pravdu, no aj naša aktuálna situácia sa odvíja od nášho kolektívneho prebudenia a schopnosti prijať pravdu.

Na druhej strane nemá zmysel hádzať hrach o stenu a snažiť sa presvedčiť tých, ktorí sa presvedčiť nedajú. Niektorým môžete ponúknuť aj tie najlepšie dôkazy, no pravdu neuvidia, pretože ju vidieť prosto nechcú.
Pri takýchto je boj márny a zbytočne vás to oberá o vlastnú silu.

Opäť ako vo všetkom, aj tu je najlepšia zlatá stredná cesta. Kto vlastní pravdu má povinnosť ju rozširovať tam, kde je ochota ju prijať. Nech sa to už týka čohokoľvek. Niektorí aj zdanlivo zaslepení sú v kútiku duše schopní poznania pravdy. Možno len doteraz nemali možnosť vyjsť zo svojej bubliny, resp. mohli, ale nechceli. Možno tým, že im ponúknete malý kúsok pravdy im zasadíte do hlavy červíka, ktorý sa tam začne vŕtať a nabaľovať na seba ďalšie kúsky pravdy a možno svojou malou poznámkou spôsobíte prebudenie tejto duše a tým pravdepodobne aj mnoho ďalších.

Preto je dobré ponúknuť ľuďom kúsky pravdy a nechať na nich, pre čo sa rozhodnú a tým, či tie kúsky rozdrvia na prach, alebo začnú nad tým uvažovať a skladať si z toho vlastný obraz pravdy sa sami rozsúdia a tým si vyberú svoj osud. Veľa ľudí je uviaznutých v bubline, ktorú im vytvorili médiá a spoločnosť, a preto je pre nich ťažké pripustiť niečo iné ako to, na čo sú zvyknutí.

Úloha nás, čo poznáme pravdu, je rozširovať naše poznatky ďalej akoukoľvek formou. Pretože naše malé plamienky sú tie, ktoré zapália zvyšok a vzbĺknu vo veľký plameň. Nie každý plamienok vzbĺkne, niektoré ostanú vyhasnuté, tým už niet pomoci. No je od nás vyžadované, aby sme hrdo roztrusovali kúsočky pravdy do sveta a tým prispievali ku globálnemu prebudeniu ľudstva. A ak niekto odmietne to, čo mu ponúknete, neodmieta vás, odmieta pravdu. Pravda ľudí triedi a pravda súdi.

Domýšľavosť! Najväčší tŕň ľudstva

05.06.2021

Ľudia sú v prvom rade duchovné bytosti, na čo sme zabudli. Žijeme obklopení hmotou no náš počiatok je v duchovnej ríši. Našim hlavným jadrom je duša a náš rozum nám slúži ako pomôcka v tomto hmotnom bytí. No my sme si z tejto pomôcky urobili modlu a nášho hlavného pána. Celý svoj život sme podriadili rozumu, dušu sme odsunuli bokom. Toto bol náš duchovný úpadok, a [...]

Je život nespravodlivý? Prečo Boh dovolí všetko zlo na Zemi? O nitkách osudu a slobodnej vôli..

21.05.2021

Mnoho ľudí berie život ako náhodnú spleť udalostí, myslia si, že život je o šťastí. Mnohí sa pýtajú: Prečo práve ja? Prečo sa to deje práve mne? Snažia sa ospravedlniť si svoj nešťastný osud. Veď predsa niekto sa má viditeľne lepšie ako iní, a zatiaľ čo jeden má v živote smolu, druhý má šťastie. Je teda život nespravodlivý? Nie, to nie je. Takéto [...]

Ako nájdem pravdu?

18.04.2021

Chcem v živote nájsť pravdu v dôležitých životných otázkach a žiť ňou. Chcem sa riadiť tým, čo je správne a byť schopný odsúdiť to, čo je nesprávne, ale ako viem, čo je správne a čo je pravda? V dnešnom svete rozhádzaných hodnôt a rozpoluplných názorov je napohľad ťažké vyznať sa v tom čo je správne. Každý má svoj súbor právd, podľa ktorých žije a [...]

Británia EÚ USA G7 summit Biden johnson

Lídri G7 sa dohodli na vakcínach pre chudobné krajiny, kritizovali Rusko a Čínu

13.06.2021 18:38

Lídri G7 predstavili po summite spoločné riešenia súvisiace s vakcínami, čínskou ekonomikou, klimatickou krízou či globálnou daňou pre nadnárodné spoločnosti.

pocasie-14-6-2021

Leto udrie plnou silou. Prichádzajú tropické teploty na úrovni rekordov

13.06.2021 17:25

Počas tretieho júnového týždňa to leto poriadne rozpáli. Dopraje nám aspoň jeden deň oddychu od vysokých teplôt?

carabinieri, talianska polícia, policajti

Na ulici neďaleko Ríma sa strieľalo. Traja ľudia vrátane dvoch detí zahynuli

13.06.2021 16:37

Útočníkovi sa podarilo utiecť a zabarikádovať sa vo svojom dome. Podľa správ talianskych médií má ísť o tridsiatnika s duševnými problémami.

Kolíková Blanár

Blanár hovorí o skupine kajúcnikov pod Mikulcom, Kolíková to odmieta

13.06.2021 15:24

Kajúcnici či svedkovia údajne donášajú na ľudí, ktorých treba okamžite zatknúť, uviedol v diskusnej relácii Juraj Blanár.

Daniel

Útržky poznatkov a právd o živote a bytí ako takom

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 18214x
Priemerná čítanosť článkov: 1401x

Autor blogu

Kategórie