Založ si blog

Je čas vziať si späť svoju slobodu Slováci!

Už prešiel nejaký ten čas od chvíle, keď sa zatvoril svet pred neviditeľným votrelcom. Mnohí, čo z počiatku verili príbehu a najhoršej chorobe v histórii sa časom prebudili, pretože tá dnešná situácia jednoducho nemôže byť viac absurdnejšia a do očí bijúca. Dnes už veľa ľudí vie, že to, čo sa deje nesúvisí s ochranou zdravia a už vôbec to nemá nič spoločné so zdravým rozumom. Legitímnych dôkazov na to, je viac než dosť. Pokiaľ sa chce človek v dnešnej dobe dozvedieť pravdu, stačí sledovať konšpirácie, pretože všetko čo sa označí za hoax, je v skutočnosti pravda. Pojem konšpiračná teória vlastne vymyslela CIA na označenie nepohodlného názoru. A presne tým je to aj dnes. Je to ako čarovné slovíčko, pri ktorom ľudia prestávajú viac skúmať, lebo veď predsa médiám ide o to, aby v nás budovali slobodnú a nezaujatú mienku, však?

Pokiaľ človek v sebe nemá úplne umŕtvené zdravé cítenie a vie ako sa používa rozum, musí vidieť, čo sa s nami deje. Už rok a pol tu prebieha určitý boj. Boj o slobodu, boj o zotročenie, boj o ľudskú dušu. Mnohí sa už prebudili k pravde, no teraz je čas si vziať späť svoju slobodu. Vedieť pravdu je len polovica úspechu. Tá druhá je v tej pravde aj konať! Nadišiel čas povedať nie svojim ráznym postojom, pretože len určitý kolektív ľudí dokáže zmeniť súčasné pomery. Nadišiel čas konať. Či už formou protestu, alebo svojím aktívnym odporom voči všetkým nezmysleným obmedzeniam.

Nebudem sa podriaďovať tyranii len preto, že musím a robí to tak každý. Nebudem sa testovať, nenechám sa označiť znakom šelmy, nenechám sa buzerovať protizákonnými opatreniami a nedám si na hubu ani to posraté rúško! Nie je to žiadne hrdinstvo ani trucovanie proti autoritám, je to jednoducho zdravé zmýšľanie! Nemôžem za to, že som normálna ľudská bytosť a nie zver, pretože to sú všetci tí, ktorí odovzdali zodpovednosť za svoj život temným silám. Nemôžem za to, že nie som ochotný sa nechať zotročiť elitou, ktorej na mne nezáleží. Nemôžem za to, že mám v sebe čisté cítenie, teda intuíciu, ktorá mi nedovolí odovzdať svoju dušu tejto agende. Teda môžem za to a som na to hrdý!

Už nie je čas sklápať uši a dúfať, že sa to nejako zlepší. Nie je čas pozerať na to, či budem pre druhých konšpirátor a nezodpovedný. Srať na nich! Veď ide o našu slobodu, našu budúcnosť, naše deti, naše životy… Nie je čas jednoducho nadávať na toho, či onoho politika. Oni za to nemôžu, my za to môžeme, že sme to dovolili! Teraz je čas upratať ten bordel a to spravíme jedine tak, že to prevezmeme do vlastných rúk. Na našej strane je zákon, na našej strane je zdravý rozum a na našej strane je Boh.

Musíme si uvedomiť, že tú kolektívnu stopku držíme v rukách a kde ju postavíme, je na nás. Veľa ľudí sa prebúdza, ale stále ich drží strach. Majú rôzne ospravedlnenia svojej slabosti. Vždy sa dá urobiť viac, pokiaľ človek chce. Buď hľadáte možnosti, alebo výhovorky. Máme v rukách veľkú moc, ktorú si ani neuvedomujeme. Oni dobre vedia, že keby sa ľudia zjednotili a postavili proti fašizmu ich plány by sa zrútili ako domček z karát. Veľa ľudí by aj chcelo len si myslia že sú jediní a tak držia hlavu dole. Je dôležité poznať svoje možnosti, poznať svoje práva a hlavne si ich hájiť. Lebo ak si nebudeme chrániť zákony tohto štátu my, občania Slovenskej republiky tak kto? Sloboda nie je zadarmo. Po všetkom tom šialenstve je už naozaj načase povedať dosť. Dokedy budeme utláčaní? Dokedy to dovolíme. Jednoduchá matematika.

Čo je snáď taký problém byť v dnešnej dobe normálny? To je taký problém správať sa ako civilizovaná ľudská bytosť s vlastnými právami a slobodou?

Zapáľte oheň v duši nech sa od neho chytia ďalší a nech to celé zbĺkne vo veľký plameň. Plameň povstania a spravodlivého hnevu ľudí.

Do tretice?

07.06.2024

Ako už iste viete, v sobotu nás čakajú ďalšie voľby. Po úspešných parlamentných a prezidentských voľbách by bolo dobré zvoliť si správne aj v tých európskych. Veď predsa z Európskej Únie ide všetka liberálna špina a preto je dôležité aj tam mať zastúpenie ľudí, ktorí budú hájiť pronárodné hodnoty, chrániť práva občanov Slovenskej Republiky a zastupovať [...]

Zahorme!

18.05.2024

Nič v živote sa nedeje náhodou a útok na premiéra nášho štátu nie je toho výnimkou. Nad týmto človekom je totiž ochrana a to, že táto ochrana mohla byť takto prelomená, za to môže jedna vec. Špinavá liberalistická nenávisť šíriaca sa voči tomuto človeku! Bola to zhmotnená nenávisť šíriaca sa médiami a progresívcami. Temno dokázalo vďaka svojim prisluhovačom [...]

Nástroje rozvratu spoločnosti a deti ako budúcnosť národa (manipulácia mysle)

13.04.2024

Nachádzame sa vo vrcholnom bode besnenia temnoty, a preto môžeme zo všetkých strán pozorovať jej vyčíňanie. Deje sa to tak na všetkých poliach a v tomto článku popíšem niektoré masové metódy, cez ktoré je útočené na našu psychiku. Je viac než kedykoľvek dôležité byť na pozore pred týmito skutočnosťami a to najmä kvôli deťom, ktoré sú magorené touto dobou [...]

Jadrová ponorka / Kazaň / Kuba /

Ruská ponorka a bojové lode priplávali na Kubu, vítali ich domáci. Podľa USA nie sú hrozbou

12.06.2024 19:01

Zoskupenie predtým vykonalo cvičenie s použitím rakiet v Atlantickom oceáne.

parlament

Zaviesť by sa mohlo tzv. právo na opravu aj nové pravidlá pre diskutérov

12.06.2024 18:14

SNS tiež navrhuje zavedenie osobitných povinností pre prevádzkovateľov spravodajských webových portálov umožňujúcich diskusiu k článkom.

vlak, pardubice, zrážka, regiojet, nehoda

Inšpekcia: Rušňovodič RegioJetu bol oddýchnutý, návestidlo Stoj videl. Minister poprel informácie niektorých médií

12.06.2024 18:13

Minister dopravy Martin Kupka poprel informácie niektorých médií, že príčinou tragickej nehody bol nefunkčný zabezpečovací systém počas rekonštrukcie železničnej stanice v Pardubiciach.

Ukrajina stretnutie PHT070

Kmec: Slovensko podporí Ukrajinu pri jej obnove aj integrácii do EÚ

12.06.2024 18:00

Na Konferencii o obnove Ukrajiny v Berlíne Slovensko potvrdilo, že chce podporovať Ukrajinu v jej obnove a európskej integrácii.

Daniel

Útržky poznatkov a právd o živote a bytí ako takom

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 99639x
Priemerná čítanosť článkov: 1812x

Autor blogu

Kategórie